Katalog Sport

Moderowany Katalog Stron Sportowych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat sportu, czyli przede wszystkim z takich działów jak sportowcy, dyscypliny sportowe, kluby sportowe aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów i sprzętu sportowego oraz wydarzeń sportowych. Więcej na temat sportu dowiesz się korzystają z naszego katalogu sportowego.

« Katalog sport / Medycyna sportowa / Leczenie kontuzji

  ::Dodaj stronę 


» Animus-x - innowacjetreningowe.pl

Oferujemy kursy dla trenerów z zakresu kinesiologytapingu, treningu personalnego, kurs instruktora sportów siłowych, kursy prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę mającą doświadczenie w treningu kadr narodowych. Dla kobiet oferujemy kurs instruktora fitness.

www: http://www.innowacjetreningowe.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego, napędy do chirurgii kostnej

Nasza działalność to: dystrybutor materiałów medycznych, narzędzia weterynaryjne, napędy do chirurgii kostnej, tani sprzęt medyczny i dystrybutor sprzętu medycznego. Nasza firma oferuje ponadto: urządzenia medyczne, dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego, serwis sprzętu medycznego, sprzęt medyczny oraz narzędzia chirurgiczne.

www: http://www.ultra-med.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Ból kolana - artroskopia - Klinika Kolana, Poznań

Klinika jest autorskim pomysłem Henryka Grudniewicza, specjalisty ortopedy. Po 10-letnim stażu pracy w Instytucie Ortopedii i Rehabilitacji w Poznaniu w 1999 roku utworzył specjalistyczną Klinikę Chirurgii Kolana na bazie Prywatnej Kliniki "Ars Medica" w Poznaniu.

www: http://www.klinikakolana.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Rehabilitacja Warszawa

Ortho Medica to profesjonalna korekcja skolioz i wad postawy u dzieci. Ortho Medica ? darmowe porady specjalistyczne prowadzone przez znanych fizjoterapeutów. Dzięki całościowemu badaniu, dowiesz się czy układ kostny i mięśniowy oraz sylwetka Twojego dziecka rozwija się prawidłowo. W naszym ośrodku prowadzona jest także Rodzinna Akademia Zdrowia. Współpracując z naszym partnerem firmą ORTO ? MED oferujemy turnusy zarówno w sezonie letnim i zimowym.

www: http://www.ortho-medica.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Cetyl M, Cetyl Myristoleate - Lider w dziedzinie suplementów na stawy

Jeśli masz problem ze stawami to zapoznaj się z Cetyl M - sprawdzonym i niezawodnym preparatem na stawy z Cetyl Myristoleate. Wszystkie nasze produkty są naturalne i od 11 lat sprawdzone na swiecie. Nasze preparaty swoją skuteczność zawdzięczają substancji Cetyl Myristoleate, która jak wykazały badania ma zdolność regeneracji stawów. Substancja ta została odkryta przez światowej klasy naukowca – Dr Harrego Diehla. Advanced Cetyl M oraz CM Response zawiera również glukozaminę HCL i imbir, co dodatkowo podnosi jego skuteczność.

www: http://www.cetylm.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Fantom - pomoce dydaktyczne

Chcielibyśmy na naszej witrynie internetowej przedstawić Państwu naszą aktualną ofertę handlową dotyczącą pomocy dydaktycznych. Proponowane przez nas pomoce posiadają międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001.

www: http://www.fantom-fw.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 873, Podkategorii: 164

&

Katalog Stron Sport