Katalog Sport

Moderowany Katalog Stron Sportowych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat sportu, czyli przede wszystkim z takich działów jak sportowcy, dyscypliny sportowe, kluby sportowe aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów i sprzętu sportowego oraz wydarzeń sportowych. Więcej na temat sportu dowiesz się korzystają z naszego katalogu sportowego.

« Katalog sport / Medycyna sportowa / Dieta w sporcie

  ::Dodaj stronę 


» Trener Personalny i Dietetyk Sportowy - dietetyk-sportowy.pl

Szukasz trenera osobistego? Interesują Cię treningi personalne lub w małych grupach? Chciałbyś się skonsultować odnośnie prawidłowego żywienia, treningu i suplementacji? Zapraszm do współpracy! Igor Dzierżanowski - Dietetyk Sportowy, Trener Personalny na terenie Warszawy, instruktor Judo. Zapraszam do współpracy!

www: http://www.dietetyk-sportowy.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Plany treningowe, trening, dieta, suplementacja, kulturystyka

Strona zawierająca dużo cennych informacji na temat zdrowej diety, treningu i suplementacji. Indywidualny dobór planów treningowych, dietetycznych i suplementacyjnych. Nowinki ze świata kulturystyki i informacje dotyczące zdrowego trybu życia.

www: http://www.plandlaciebie.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Odchudzanie Poznań - swiatodchudzania.pl

Szybko i skutecznie pomagamy schudnąć. Proponujemy odchudzanie pod opieką osobistego trenera fitness, który na podstawie naszych fizycznych możliwości zaprojektuje odpowiedni zestaw codziennych ćwiczeń. Uważamy, że odchudzanie to nie tylko same ćwiczenia. To również dieta. Nasza doświadczona dietetyczka skomponuje odpowiednią dietę przystosowaną do planu ćwiczeń. Zapraszamy mieszkańców Poznania i Lubonia.

www: http://www.swiatodchudzania.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Sadhana Szkoła Jogi szkolajogi.com.pl

Szkoła Jogi Sadhana – to krakowska szkoła jogi wg przekazu B.K.S. Iyengara. Dążymy do tego, aby nasi uczniowie cieszyli się przede wszystkim dobrym samopoczuciem - dzięki praktyce Jogi, która pozwala zachować zdrowie fizyczne, równowagę emocjonalną i harmonię ducha z materią. Szkoła Jogi Sadhana prowadzi zajęcia jogi w Krakowie, kursy dla początkujących, szkolenia dla nauczycieli, warsztaty weekendowe oraz kursy wyjazdowe.Około 50 grup tygodniowo w tym joga w Krakowie dla początkujących, joga dla zaawansowanych, kursy jogi od podstaw, joga terapeutyczna.

www: http://www.szkolajogi.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Moda na zdrowie i urodę

Strona o zdrowym stylu życia. Zabieramy głos w dyskusji na tematy dotyczące kondycji fizycznej i psychicznej człowieka. Jaśminowa Dolina jest jednym z tych miejsc w sieci, które przypominają, że w ciągłym biegu powinniśmy znaleźć moment na swoje zdrowie, higienę życia, pielęgnację i relaks. Tu czas na chwilę staje w miejscu i pozwala zapomnieć, że istnieje jeszcze ten szybki świat pracy, wyścigów i obowiązków...

www: http://www.jasminowadolina.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Dieta South Beach

Odchudzanie jest słowem, które w dzisiejszych czasach pojawia się na każdym kroku. W dobie tak zwanego szybkieog jedzenia coraz więcej osób dotyka problem otyłości. Ludzie cierpiący na taką chorobę sięgają po różnego rodzaju diety celem poprawienia własnej sylwetki. Wymyślono bardzo wiele diet. Jedną z nich jest dieta south beach opisana na tej stronie.

www: http://www.dietasouthbeach.eu

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 873, Podkategorii: 164

&

Katalog Stron Sport