Katalog Sport

Moderowany Katalog Stron Sportowych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat sportu, czyli przede wszystkim z takich działów jak sportowcy, dyscypliny sportowe, kluby sportowe aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów i sprzętu sportowego oraz wydarzeń sportowych. Więcej na temat sportu dowiesz się korzystają z naszego katalogu sportowego.

« Katalog sport / Zagraniczne kluby sportowe / Zagraniczne kluby piłkarskie

  ::Dodaj stronę 


» Strona kibiców AC Milan - forzamilan.pl

Sprawdź stronę internetową, na której aktualności, a także felietony zamieszczają kibice Milanu. Dowiedz się więcej o tym klubie, a także postaraj się samodzielnie zacząć pisać teksty na stronę kibiców Milanu. Portal nasz jest bowiem otwarty dla każdego z Was. Zapraszamy wszystkich Milanistów!

www: http://www.forzamilan.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Polski serwis fanów Sportingu Gijón - real-sporting.com

Pierwszy i zarazem jedyny w Polsce serwis poświęcony hiszpańskiej drużynie - Real Sporting de Gijón. Posiadamy bardzo rozbudowaną bazę aktualności, dział video oraz zdjęcia. Znajdziesz u nas także bardzo rozbudowaną historię klubu, a także szczegółowe informacje na temat każdego z piłkarzy. Na stronie znaleźć można także wszelakie statystyki z rozgrywek ligowych jak i tych pucharowych. Jeśli jesteś fanem hiszpańskiej piłki musisz koniecznie odwiedzić naszą stronę! W sieci istniejemy już od 2008 roku i nieustannie zasypujemy użytkowników coraz to nowszymi wiadomościami prosto z Gijón!

www: http://www.real-sporting.com/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Queens Park Rangers - Fan Club of Poland

Serwis polskich kibiców Queens Park Rangers. Relacje z meczy, wizyty na stadionie Loftus Road. Artykuły, felietony, forum kibiców. Ciekawa galeria z wyjazdów do Londynu. Zloty kibiców QPR. Jedyny oficjalny portal akceptowany przez klub QPR. Posiadamy stały kontakt z klubem, piszą o nas inne oficjalne strony.

www: http://www.qprfc.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Polskie Centrum VfL Bochum

Jedyny polski serwis kibiców VfL Bochum. Tylko tutaj dowiesz się więcej na temat jednego z najstarszych niemieckich klubów. Jedyny polski serwis kibiców VfL Bochum. Tylko tutaj dowiesz się więcej na temat jednego z najstarszych niemieckich klubów.

www: http://www.vfl-bochum.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Armatki.net - Liga angielska

Publicystyczny portal o Arsenalu, lidze angielskiej, a także piłce nożnej widzianej w sposób fundamentalny. Bez gorących newsów i parodii dziennikarstwa. Tylko publicystyka. Czasami dobra, częściej pewnie gorsza, ale zawsze prezentująca odautorski punkt widzenia.

www: http://www.armatki.net/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Europejskie Kluby Pilkarskie

Dobre kluby piłkarskie w Europie i na Świecie. Serwis poświęcony dobrym klubom. Wszystko na temat klubów, informacje i aktualności na temat klubów. Ciekawe informacje, plotki i absencje w składach najlepszych drużyn takich jak Manchester United, Real Madryt oray inne kluby.

www: http://www.dobredruzyny.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 873, Podkategorii: 164

&

Katalog Stron Sport