Katalog Sport

Moderowany Katalog Stron Sportowych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat sportu, czyli przede wszystkim z takich działów jak sportowcy, dyscypliny sportowe, kluby sportowe aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów i sprzętu sportowego oraz wydarzeń sportowych. Więcej na temat sportu dowiesz się korzystają z naszego katalogu sportowego.

« Katalog sport / Dyscypliny sportowe / Brydż

  ::Dodaj stronę 


» Oficjalna strona sekcji brydża sportowego Unii Leszno

Oficjalna strona sekcji brydża sportowego Unii Leszno. Na stronie znajdziemy: aktualności brydżowe, wyniki turniejów, rozgrywek ligowych, klasyfikacje zawodników, zdjęcia z turniejów z udziałem zawodników Unii Leszno.

www: http://www.brydz.unia.leszno.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Brydz sportowy i nie tylko

Brydżowa strona Pilsenera - strona prywatna prowadzona przez doświadczonego gracza, członka PZBSu, zawiera wiele starannie opracowanych materiałów, takich jak: popularne konwencje brydżowe (multi, wilkosz, stayman, precision), kalkulator rozkładów, probabilistyka i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu, rozkłady pojedynczego koloru, tabele IMP, abc brydża - czyli krótki kurs dla początkujących graczy, gdzie można poczytać o podstawach licytacji, rozgrywki oraz wistu. Prócz tego obszerna galeria zdjęć, blog i dużo informacji o autorze strony.

www: http://www.pilsener.fr.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Brydż w Polsce - zasady i rozgrywki

Strona poświęcona jest brydżowi i zawiera materiały, dotyczące wszystkich aspektów gry. Zwłaszcza polecam materiały o wiście - są wyczerpujące tematykę, a w prasie brydżowej niewiele jest publikacji na ten temat. BRYDŻ SPORTOWY - artykuł, przybliżający brydża sportowego - co to jest turniej par, mecz brydżowy, jak są zorganizowane rozgrywki brydża sportowego na świecie i w Polsce.

www: http://www.bridge.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 873, Podkategorii: 164

&

Katalog Stron Sport