Katalog Sport

Moderowany Katalog Stron Sportowych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat sportu, czyli przede wszystkim z takich działów jak sportowcy, dyscypliny sportowe, kluby sportowe aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów i sprzętu sportowego oraz wydarzeń sportowych. Więcej na temat sportu dowiesz się korzystają z naszego katalogu sportowego.

« Katalog sport / Dyscypliny sportowe / Boks

  ::Dodaj stronę 


» Vera Sport - verasport.pl

Zapraszamy na oficjalną stronę hali sportowej Vera Sport w Łodzi. W obszernej ofercie znajdą tutaj państwo także zajęcia z boksu. Na prezentowanej witrynie można zdobyć aktualne informacje dotyczące imprez/eventów odbywających się w Verasport. rnStrona jest wykonana w oparciu o system Drupal.

www: http://www.verasport.pl

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» RINGBOKS.PL - Najlepszy serwis o sportach walki!

Interesujesz się sportami walki? Szukasz najświeższych doniesień ze świata boksu? Wszystko znajdziesz na RINGBOKS.PL. Wywiady, newsy, transmisje, analizy ekspertów i wiele więcej! Kliknij lubię to i bądź na bieżąco!

www: http://www.ringboks.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» BJJ Wrocław - Fernando Boi Team Poland

Bjj we Wrocławiu. Wrocławski klub Bjj zaprasza wszystkich zainteresowanych - dorosłych i młodzież, na zajęcia brazylijskiego jiu jitsu, vale tudo i submission wrestling. Treningi odbywają się w dwóch grupach: początkującej i zaawansowanej. Tygodniowy program treningów, to całościowy, przekrojowy trening, który nauczy Cię walki zarówno w parterze, jak i w stójce. Zajęcia z bjj, oraz submission prowadzi Paweł Szubart - brązowy pas. Dodatkowo wykorzystujemy umiejętności najlepszych trenerów, posiadających kompetencje w dziedzinie boxu, thai boxingu, oraz zapasów, aby szkolić zawodników we wszystkich aspektach walki. Klub stara się stworzyć możliwie najlepsze warunki treningowe dla swoich członków. Zajęcia prowadzone są w przestronnej sali z nowoczesną matą. Sala wyposażona jest w worki, drabinki i liny do wspinania. Z wielkim zaangażowaniem wspieramy wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje skillsy na zawodach bjj, mixed martial arts, lub innych. Pomagamy w przygotowaniach i prowadzimy indywidualne treningi. Fernando Boi Team Poland współpracuje z wysokiej klasy zawodnikami z Brazylii i nie tylko. Zorganizowaliśmy już obozy, m.in. z utytułowanym zawodnikiem Fernando Boi Marques Faustino, Roberto Attala, a także z Weltonem Ribeiro.

www: http://www.boi-team.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Sprzęt do sportów walki, rękawice bokserskie, kimona

Sklep ze sprzętem do sportów walki, oferujący szeroki wybór artykułów zarówno dla profesjonalistów jak i dla osób początkujących. W naszym sklepie można zakupić: rękawice, ochraniacze, tarcze, kaski, worki bokserskie, maty do sportów walki oraz akrobatyki, stroje do judo, jiu-jitsu, karate, taekwondo, mma,muay thai, BJJ, aikido, oraz wiele innych.

www: http://www.judo-sklep.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» WWW.BOKS-SKLEP.PL - twoje miejsce w sporcie

Profesjonalny sklep sportowy, bogata gama sprzętu bokserskiego, oraz szeroki asortyment do sztuk walki, do karate, do judo, do kick-boxingu oraz mma. Posiadamy sprzęt do wyposarzenia klubów i siłowni, jak również sprzęt dla kulturystów i osoby uprawiające fitness. Jak również bardzo bogatą gamę odzieży sportowej. Produkty firmy GREEN HILL, TIGERA, MATRIX, ARISH, KETLER, KSW

www: http://www.boks-sklep.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Klub Sztuk Walki SIDEKICK

Strona warszawskiego Klubu Sztuk Walki SIDEKICK, oferującego zajęcia z kick-boxingu z elementami muay thai – dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy wszystkich: kobiety i mężczyzn; dzieci, młodzież i dorosłych; pragnących trenować rekreacyjnie i chcących osiągać sukcesy w zawodach sportowych; początkujących i zaawansowanych. Prowadzimy zajęcia z walki sportowej (semi contact, light contact, full contact, low kick, muay thai, pointfighting) i samoobrony. Zapewniamy: wszechstronny rozwój psychofizyczny, miłą atmosferę na treningach, fachową opiekę trenerską, treningi przez cały rok, regularne egzaminy na stopnie szkoleniowe, podział na grupy wiekowe i według poziomu zaawansowania, dla najlepszych możliwość udziału w zawodach sportowych, letnie zgrupowania.

www: http://www.sidekick.waw.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 |

Wpisów: 873, Podkategorii: 164

&

Katalog Stron Sport