Katalog Sport

Moderowany Katalog Stron Sportowych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat sportu, czyli przede wszystkim z takich działów jak sportowcy, dyscypliny sportowe, kluby sportowe aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów i sprzętu sportowego oraz wydarzeń sportowych. Więcej na temat sportu dowiesz się korzystają z naszego katalogu sportowego.

« Katalog sport / Dyscypliny sportowe / Biegi

  ::Dodaj stronę 


» Kalendarz biegowy - Guiderunner.pl

GuideRunner.pl Kalendarz Biegowy dla każdego biegacza. Znajdź bieg w swojej okolicy. Imprezy biegowe: Maraton, Półmaraton, Bieg 10km, Biegi górskie. Blogi o bieganiu. Buty do biegania męskie i damskie.

www: http://www.guiderunner.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» lepiejbiegac.pl - okiem wegetarianina

Spojrzenie na bieganie okiem wegetarianina - Stronia omawia temat biegania z wielu perspektyw. Znaleźć tu można porady treningowe, relacje z zawodów biegowych i triathlonowych, recenzje sprzętu sportowego, aktualności ze świata biegania i triathlonu, sposoby zapobiegania i radzenia sobie z kontuzjami, a także tematy z zakresu szeroko rozumianego zdrowia i dietetyki.

www: http://www.lepiejbiegac.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Styl życia i pasja - ultrabieg.pl

Strona dla ultramartończyków. Znajdziesz tu informacje o najbliższych imprezach, galerię z odbytych imprez. Specjalnie dla Ciebie tworzymy plan treningowy. Zapoznasz się z recenzjami produktów wykorzystywanych podczas treningów.

www: http://www.ultrabieg.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Forum Biegacza - portal dla biegaczy - forumbiegacza.pl

Forum dla biegaczy - treningi, zawody, porady, plany treningowe. Wszystko co wiedzieć powinien każdy kochający bieganie. Kalendarz imprez biegowych, filmy o bieganiu, dieta i zdrowie biegacza. Rozmowy o bieganiu i nie tylko.

www: http://www.forumbiegacza.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» biegam42 - bieganie od zera do maratonu

Bieganie oczami amatora, który zapragnął zostać maratończykiem. Blog poświęcony bieganiu od pierwszych kroków po osiągnięcie celu - maratonu. Zawiera opisy treningów, sprzętu, zawodów, osiągnięć. Moja przygoda z bieganiem rozpoczęła się w marcu 2012 i trwa do dziś.

www: http://www.biegam42.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Run Race Team - przebiegnij maraton

Jak przebiec maraton. Największe maratony w Polsce i na Świecie. Trening do maratonu. Terminy maratonów. Klub biegowy Run Race Team. Członkowie klubu. Wyniki członków klubu w biegach. Galeria zdjęć. Rekordowe wyniki członków klubu. Profile tras w Garmin Connect i Endomondo. Tabela wydolno?ci tlenowej VDOT. Tabela żywieniowa (kalorie, białko, tłuszcze, węglowodany). Kalkulator BMI. Prognozowanie wyniku na zawodach. Kalkulator tempa. Kalendarz imprez biegowych. Aktualno?ci biegowe.

www: http://www.runrace.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 | 2 |

Wpisów: 873, Podkategorii: 164

&

Katalog Stron Sport