Katalog Sport

Moderowany Katalog Stron Sportowych

W tym katalogu znajdziesz wszelkie informacje na temat sportu, czyli przede wszystkim z takich działów jak sportowcy, dyscypliny sportowe, kluby sportowe aktywne spędzanie czasu, a także znajdziesz tu strony poruszające tematykę akcesoriów i sprzętu sportowego oraz wydarzeń sportowych. Więcej na temat sportu dowiesz się korzystają z naszego katalogu sportowego.

« Katalog sport / Dyscypliny sportowe / Badminton

  ::Dodaj stronę 


» Klub Badmintona Akademia Sportu Wrocław - aswroclaw.pl

Klub badmintona we Wrocławiu zaprasza wszystkich chętnych na treningi oraz do udziału w rozwoju naszego stowarzyszenia. Aktualnie prowadzimy zajęcia we Wrocławiu, Kiełczowie i Borowej. Zrzeszamy zarówno dzieci jak i dorosłych, oferujemy do czterech treningów tygodniowo oraz częste wyjazdy na turnieje wojewódzkie i ogólnopolskie. Zapraszamy na treningi.

www: http://www.aswroclaw.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Badminton Białostocki Ośrodek Sportowy

Wynajem całej hali lub pojedynczych kortów. Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne. Głównym celem zajęć jest nauka gry w badmintona oraz doskonalenie techniki.Zajęcia prowadzone są we wszystkich grupach wiekowych.

www: http://www.badmintonbialystok.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Badminton w Warszawie

Strona dla warszawskich miłośników badmintona - opisy i zdjęcia sal badmintonowych, tabela graczy, spis sklepów, klubów, firm zajmujących się naciąganiem rakiet. Pierwszy Program Oceny Badmintonowej, gdzie możesz porównać swoje umiejętności z innymi graczami.

www: http://www.badminton.waw.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» Badminton.com.pl - Badminton w Polsce

Pierwszy pokaz gry z zastosowaniem reguł zbliżonych do współczesnego badmintona odbył się przed rokiem 1870 w pobliżu Bristolu w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu badmin­ton, min. dzięki prostocie reguł gry jest jednym z najpopularniejszych form aktywności rekreacyjnej i bardzo poważnym, dynamicznym sportem. Ponadto od momentu włączenia badmintona w poczet dyscyplin olimpijskich w 1992 roku w Barcelonie, stale wzrasta zainteresowanie tą dyscypliną na płaszczyźnie sportu wyczynowego.

www: http://www.badminton.com.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?


» BADMINTON - Serwis sportowy

BADMINTON serwis info, informacje, aktualności, wydarzenia z Polski, Europy i świata, turnieje, aktualności. Znajdziesz u nasz wszystko na temat badmintona - wyniki, forum, liga, przepisy, historia, sprzęt, rakiety, rankingi, kluby, galerie. Wydarzenia sportowe badmintona Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata.

www: http://www.badminton.pl/

:: szczegóły » | link nie działa/spam?

  Strona:  1 |

Wpisów: 873, Podkategorii: 164

&

Katalog Stron Sport